Розпочато прийом заявок на участь у конкурсі в рамках Програми "Громадський бюджет"

Дата: 02.05.2024 15:00

Шановні жителі територіальної громади!

Нагадуємо, що з 01 травня 2024 року Монастирищенська міська територіальна громада розпочала прийом заявок на участь у конкурсі в рамках Програми «Громадський бюджет (бюджет участі) Монастирищенської міської територіальної громади на 2023-2025 роки», затвердженої рішенням міської ради від 23 березня 2023 року № 14-14/VIII.

Щоб стати учасником конкурсу достатньо заповнити заявку та зібрати 15 підписів від мешканців громади, які готові підтримати проєкт на відкритому голосуванні.

Маєте цікаві соціальні ідеї? Подавайте заявку на участь у Громадському бюджеті! Ви зможете отримати фінансування з бюджету міської територіальної громади для реалізації проєктів, направлених на покращення життя у Монастирищенській громаді.

Заявки на участь приймаються з 1 до 30 травня 2024 року включно!

Детальні умови та бланк заявки на участь читайте у розділі «Громадський бюджет» на сайті Монастирищенської міської ради за посиланням: