«ДЮСШ-Авангард» Монастирище – бронзовий призер Відкритого турніру з футболу Жашківської громади

Дата: 06.05.2024 12:55

4 травня в місті Жашків відбувся Відкритий турнір з футболу Жашківської МТГ серед юнаків 2013-2014 та 2016-2017 років народження.

Від нашої громади на участь у турнірі заявились юні спортсмени  у двох вікових групах.

Менші футболісти вперше брали участь взагалі у іграх, зіграли дві гри, обидві програли, але саме з таких ігор і йде процес набуття досвіду, тому призи і кубки у наших молодших спортсменів ще будуть попереду.

Футболісти старшої вікової групи не програли жодної гри. З ровесниками з ФК «Любомир» Ставище, ФК «Базис» Кочубіївка обидва матчі закінчилися нічиєю - 0:0.

В драматичному поєдинку за 3 місце, програючи 2:1, пропустивши гол в середині 2 тайму, наші футболісти зуміли зібратися та забити 2 мячі (обидва на рахунку Арсена Тертичного) і стали бронзовими призерами турніру.

Дякуємо за гарну гру юним футболістам та їхньому тренеру Олексію Афлатарли, за подаровані вболівальникам приємні емоції!

Вперед до нових перемог!!!