У центральному парку вандали пошкодили вуличні ліхтарі

Дата: 06.05.2024 13:43

Війна війною, але нажаль вандалізм і зараз існує та нічого не змінюється.

Прикрий випадок вандалізму, нажаль, зафіксований на території міського центрального парку. Невідомі вночі тут пошкодили вуличні ліхтари.

Сумно, що у нашій громаді є такі особи, які зовсім не цінують і не шанують суспільне майно, ба навіть навмисно руйнують та шкодять усе, що зроблено для їхнього ж блага. Сьогодні вони зіпсували ліхтарі, а назавтра почнуть нищити і руйнувати дитячі майданчики, автобусні зупинки тощо.

Шановні жителі громади! Вкотре просимо вас поважати працю інших та берегти спільне з вами майно задля комфортного перебування у місті та інших населених пунктах громади.

Закликаємо усіх мешканців не бути байдужими до проявів будь-якої агресії з боку несвідомих громадян. При виявленні схожих ситуацій не бійтеся робити зауваження, по можливості навіть фотозйомку, повідомляйте про скоєне хуліганство до Монастирищенського відділку поліції (102). Адже від нас з вами залежить спокій та процвітання громади в цілому!