До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 09.05.2024 11:38

Для внутрішньо переміщених осіб, які належать до категорій пенсіонери, дорослі та діти з інвалідністю, багатодітні родини, діти-сироти та онкохворі, які не мають групи інвалідності, ДБФ "КАРІТАС-СПЕС" надає гуманітарну допомогу у вигляді продуктового набору, набору гігієни, підгузків дитячих і дорослих та готового обіду.

Щоб отримати допомогу, жителям-ВПО м. Монастирище та с. Нове Місто необхідно до 13.05.2024 зареєструватися через гугл-форму: http://surl.li/tnxoe

Жителям-ВПО інших населених пунктів громади необхідно зареєструватися у діловодів старостинських округів!

Якщо виникатимуть труднощі у заповненні форми та інші питання, звертайтесь до відділу соціальної політики та охорони здоров'я 050-670-24-57, з 8:00 до 17:15.

Про дату видачі допомоги повідомимо додатково.