Чергові здобутки монастирищенських тенісистів!

Дата: 10.06.2024 08:20

8 червня в м. Умань відбулися Всеукраїнські змагання з настільного тенісу на кубок "Юрія Глібка".

Турнір зібрав велику кількість учасників з різних регіонів України, також, в ньому взяли участь вихованці нашої ДЮСШ.

За результатами змагань Арсеній Галай став чемпіоном в категорії 2010 - 2012 р.н., Антон Горовий - перше місце в категорії 2013 і молодші, Олександр Мазур посів 5 місце в першому фіналі і Максим Горовий 2 місце в другому фіналі. Хлопці показали чудові гру і хороші результати.

Також, 8 червня в м. Черкаси відбулась спартакіада серед працівників освіти Черкаської області з настільного тенісу, на якій Уманський район представляв тренер нашої ДЮСШ Вадим Швидкий.

Вадим здобув беззаперечну перемогу для району, посівши перше місце на обласному рівні.

Тож вітаємо наших спортсменів та їх тренера з вдалою участю у змаганнях, бажаємо невичерпної енергії, натхнення та наснаги у підкоренні нових спортивних висот!