Творчі колективи Монастирищенської громади взяли участь у Регіональний турі обласного мистецького фестивалю «ART-TOLOKA.Open Air»

Дата: 10.06.2024 11:38

8 червня 2024 року в Звенигородському Центрі культури і дозвілля ім. Т.Г. Шевченка (м.Звенигородка) з метою активізації творчої діяльності аматорських колективів різних видів мистецтва, окремих виконавців, майстрів-аматорів народного мистецтва, що працюють у сільській місцевості, відбувся регіональний тур обласного Мистецького фестивалю народної музики «ART-TOLOKA. Open Air».

Аматорські вокальні, фольклорні, хорові творчі колективи, солісти, – їх було понад 50! Сцену Звенигородського ЦКД заполонили народні таланти із Ватутінської, Лисянської, Селищенської, Звенигородської, Шевченківської, Шполянської, Степанецької, Ротмистрівської, Набутівської, Мліївської, Кам’янської, Ладижинської, Водяницької територіальних громад області.

Монастирищенську громаду на фестивалі представляли колективи Леськівського старостинського округу: жіночий вокальний ансамбль "Мальви"(керівник Людмила Труш) та фольклорний ансамбль "Калинонька" (керівник Тамара Кужільна).

Наші колективи презентували прекрасну програму і були тепло прийняті глядачами.

Завідувач відділу по роботі з клубними установами КУ «ОЦНТ та КОР» Черкаської обласної ради Олена Бардінова вручила керівникам творчих колективів Подяки за вагомий внесок у збагачення української національної культури, розвиток аматорського мистецтва Черкащини та участь в регіональному турі обласного мистецького фестивалю народної музики «ART-TOLOKA.Open Air».

Щира подяка всім нашим аматорам, які брали участь у фестивалі за прекрасні виступи. Бажаємо всім вагомих творчих здобутків, добра, міцного здоров’я на довгі роки, успіхів у здійсненні всіх задумів і планів під мирним небом України!