У дитячому парку з’явився ще один оновлений ігровий майданчик
Продовжується реконструкція ігрових майданчиків у дитячому парку. Відтепер серед загалу ігрових комплексів, гойдалок та тренажерів тут з’явився дитячий майданчик стилізований під корабель. Морська тематика манить дітей своєю таємничістю і романтикою, особливо підростаюче покоління хлопчиків, адже хто не хотів би відчути себе піратом чи моряком таємничого корабля.
Комплекс, завдяки великим розмірам, може одночасно функціонувати як повноцінний дитячий майданчик для дітей різного віку. Також, цей дитячий простір буде не лише місцем для гри та розваг, але й куточком радості у складних умовах війни.
Принагідно хочемо нагадати про дбайливе та бережне ставлення до майна у громадських місцях нашої громади, в тому числі й до дитячого парку та відновлених дитячих майданчиків!
Просимо батьків бути уважними до своєї малечі та подавати гідний приклад для наслідування.
Давайте будемо берегти та цінувати усе те, що зроблене для краси, зручності та затишку нашої громади!