Вічна пам’ять Герою Андрію Казанцеву! Герої не вмирають!

Дата: 29.06.2024 15:00

Шановні монастирищани!

До нашої громади знову прийшла чорна звістка…

З глибоким сумом та скорботою в серці повідомляю, що 28 червня під час виконання військового обов’язку в районі населеного пункту Вовчанськ Харківської області героїчно загинув наш земляк – КАЗАНЦЕВ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ із села Нове Місто.

Андрій Казанцев був гарною Людиною, мужнім Воїном, хоробрим Сином своєї Батьківщини та до останнього подиху вірним військовій присязі.

Загибель Андрія – це важка, непоправна втрата, тяжке горе для сім’ї, для кожного з нас та всієї Монастирищини.

Приношу щирі співчуття родині, уся громада поряд із вами та розділяє ваш біль… Нехай Всевишній дасть вам сил перенести біль втрати, а душу Андрія прийме у Царстві небеснім!

Вічна, світла пам’ять й слава Герою… Низький уклін і безмежна шана полеглому Захисникові!

Прошу гідно зустріти «живим коридором» кортеж з нашим Воїном, який втратив життя у бою за Батьківщину!

Про дату та час зустрічі і прощання з Андрієм Казанцевим буде повідомлено згодом на сторінці Монастирищенська міська рада.