Просимо мешканців громади створити «живий коридор», щоб зустріти полеглого Героя

Дата: 02.07.2024 16:14

03 липня  відбудеться прощання із загиблим Воїном, жителем села Нове Місто Андрієм Володимировичем Казанцевим.

Зустрінемо нашого Героя та встелимо його останній шлях додому квітами.

Просимо 03 липня, о 10:00 годині, створити «живий коридор», починаючи від в’їзду в місто Монастирище (багатопрофільна лікарня),  по вул.Соборній ( автостанція, ліцей № 2, ранковий ринок, центральна площа), вул.Франка, вул.Шевченка, вул.Богуна (до автостанції), вул.. Калашника ( від автостанції) до будинку, де проживав Герой (провул.Квітковий).

Церемонія прощання із Воїном розпочнеться (орієнтовно) об 11:00 год. в с. Нове Місто в Свято-Миколаївському храмі.

Після церемонії траурна процесія вирушатиме від храму по вул..Соборній (до автостанції), вул..Богуна, вул..Дмитра Сайчука (ліцей «Ерудит»), вул..Шевченка, вул..Франка, вул..Санаторна до центрального кладовища.

Велике прохання організуватись, взяти Державні Прапори та з усіма почестями вшанувати полеглого за наші з вами життя Героя!

Світла пам’ять воїну!