Відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги

Дата: 25.07.2024 15:07

Сьогодні, 25 липня, під головуванням заступника міського голови Зоряни Заворотної відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Монастирищенської міської територіальної громади.

Під час засідання комісії було розглянуто 25 звернень від мешканців громади, 23 з яких було задоволено. А саме: 6 звернень стосувалися допомоги на лікування військовослужбовців; 5 звернень – надання допомоги на поховання, що надійшли від рідних загиблих і померлих Захисників; 12 звернень було від військовослужбовців і їх родин щодо виділення коштів на придбання дров.

Решту заяв комісія вирішила відкласти й розглянути пізніше у зв’язку з поданням неповного пакету документів.