Медиків Монастирищенської громади привітали з професійним святом

Дата: 26.07.2024 15:54

Сьогодні,  напередодні професійного свята Дня медичного працівника,  вітали колективи Центру первинної медико-санітарної допомоги, багатопрофільної лікарні, Уманського управління ГУ Держпрожспоживслужби в Черкаській області.

Лікарі, медичні сестри – це ті люди, які щодня в своїй роботі борються за життя та здоров’я пацієнтів.

Міський голова Олександр Тищенко подякував медикам за увагу, чуйність і професіоналізм, за те, що в такий непростий час вони надають якісну медичну допомогу, рятують людські життя, забезпечують надійний тил та тримають оборону на медичному фронті громади.

Тих, хто обрав своїм життєвим покликанням медицину і щодня використовує свої знання і досвід задля служіння мешканцям громади віншували за професіоналізм, стійкість, сумлінну працю.

Щиро дякуємо усім лікарям, медичним працівникам, бойовим медикам, які щодня в умовах повномасштабної війни, часто ризикуючи власним життям, рятують українців. Своєю працею ви демонструєте людяність, жертовність і покликання допомагати усім, хто потребує цього.

Зичимо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових досягнень і натхнення у нелегкій роботі, злагоди, якнайшвидшої Перемоги над ворогом та Миру!