Підтримувати родини загиблих – наш святий обов’язок

Від початку війни Монастирищенська міська рада намагається підтримувати родини, які втратили своїх рідних і близьких у боротьбі з російськими агресорами. Нещодавно на звернення мами одного із наших загиблих Захисників до будинку жінки було підведено воду. Староста старостинського округу домовився із місцевими жителями й організував роботу із проведення водогону до домоволодіння жінки. Відтепер мама нашого Янгола-Героя буде із водою в будинку.
Наша підтримка – це хоча б невеликий спосіб висловити свою шану загиблим Захисникам і допомогти у цей непростий час їхнім осиротілим родинам. У такий спосіб ми хочемо нагадати, що вони не залишені наодинці з труднощами і болем.
Разом із небайдужими жителями громади та волонтерами ми продовжимо працювати над тим, щоб охопити ще більше сімей загиблих, надаючи їм допомогу.
Щиро дякуємо усім, хто цінує пам'ять про загиблих Героїв та допомагає їхнім родинам.
Разом – ми сила!
Спільно наближаємо Перемогу!


