Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Монастирищенському центрі культури та дозвілля відкрилась виставка писанок «Великоднє диво – мистецтво писанки»

Дата: 11.04.2025 15:20
Кількість переглядів: 237

Фото без опису

Авторська виставка представлена княжекриницькою майстринею, керівницею громадської організації «Зелений рай», засновницею мистецького етнопростору «САДИБА ОСТАПА» та майстерні «ГонЧарівна» Ольгою Остапенко. На виставці презентовано писанки, створені на перепелиних, курячих, гусячих і страусиних яйцях у 10-ти різних техніках, серед яких: воскові традиційні, глиняні трипільські писанки-брязкальця, писанки-мальованки з петриківським, самчиківським, китайським розписами, сучасні писанки, виконані у техніці аерографії. А також представлені глиняні набори для творчості «Писанка», глиняні свистунці, ангелики та інше. Заступник міського голови Зоряна Заворотна подякувала пані Ользі за творчість, соціальну відповідальність, підтримку військових і їх родин та побажала натхнення й процвітання.

 Зверніть увагу, що виставка функціонуватиме до 25 квітня. Тож, від сьогодні і впродовж наступних днів ви маєте можливість побачити унікальні роботи майстрині, дізнатися про процес їх створення та мотив, закладений у кожен візерунок.

 Нагадуємо, виставка працює  з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 години за адресою: м. Монастирище, вул. Соборна, 124, Монастирищенський центр культури та дозвілля. Вхід вільний.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт