Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Багатопрофільна лікарня отримала благодійну допомогу

Дата: 21.05.2025 10:24
Кількість переглядів: 142

Фото без опису

Нещодавно Благодійний фонд сім’ї Вусик «Родина» (Благодійний Фонд Родини Вусик), депутати Черкаської обласної ради Віктор Вусик і Жашківської міської ради Сергій Вусик, за сприяння народного депутата України Валерія Дубіля, разом із Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» передали гуманітарну допомогу для пацієнтів КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня», в тому числі й військовослужбовців ЗСУ, тимчасово переміщених осіб з окупованих територій і територій ведення бойових дій, які перебувають на лікуванні у багатопрофільній лікарні.

 Лікувальний заклад отримав необхідні медичні матеріали – стерильні пов’язки, бинти, тампони, пластирі, набори для забору крові та інші засоби, які щоденно використовуються в лікуванні пацієнтів.

 Ваша допомога є надзвичайно цінною!

 Щиро дякуємо за небайдужість, турботу та підтримку нашого медичного закладу у складний для країни час і сподіваємося на подальшу співпрацю. Нехай ваше добро повертається сторицею!


« повернутися

Код для вставки на сайт