Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

КЛІЄНТИ ПРОБАЦІЇ НА ЗАХИСТІ БАТЬКІВЩИНИ

Дата: 11.06.2025 08:30
Кількість переглядів: 121

Фото без опису

З початком повномасштабного вторгнення сотні тисяч українців стали на захист нашої держави, її незалежності та суверенітету. Серед цих героїв є як співробітники пробації, так і клієнти пробації.

Наразі майже 5 тисяч суб’єктів пробації перебувають на військовій службі. Попри скоєні злочини та помилки, вони є громадянами своєї держави, які взяли на себе відповідальність за її майбутнє. Вони власним прикладом показують, що героєм може стати кожен, навіть ті, хто колись перетнули межу закону. Їхня служба доводить, що відданість країні може відкрити шлях до виправлення та нового життя.

Їхня участь у захисті України є свідченням того, що люди здатні змінюватися та робити вагомий внесок у суспільство, навіть після зіткнення з правовими труднощами. Це також підкреслює ключову роль системи пробації у сприянні реабілітації та формуванню громадянської відповідальності. Ці мужні особистості не лише захищають Україну; вони також відбудовують своє життя та демонструють силу другого шансу.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт