Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

МОЛОДІЖНА РОБОТА В ГРОМАДІ: МОЖЛИВОСТІ, УЧАСТЬ, ПАРТНЕРСТВО

Дата: 01.04.2026 16:39
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

Кожен ПРОСТІР особливий, зі своїми підходами, атмосферою та ідеями роботи з молоддю, яка завжди надихає на нові ініціативи.

1 березня 2026 в Монастирищенському центрі культури та дозвілля відбулася тристороння зустріч представників місцевої влади, репрезентантів Черкаської філії асоціації молодіжних центрів України АМЦУ, їх волонтерів та лідерського осередку Монастирищини.

Гості змогли піймати той вайб, що панує в молодіжному просторі.

Відбувся тісний конект з активною молоддю нашої громади, яка завжди відчуває підтримку з боку влади.

Важливою частиною даної зустрічі,( яка пройшла у гібридному форматі, гармонійно поєднуючи елементи воркшопу, нетворкінгу та кави-брейк), стали і інтерактивна сесія «Світове кафе», запропонована представниками АМЦУ і неформальні моменти - спільні розмови, сміх, дух новаторства, обговорення ідей, синхронізація планування майбутніх форумів і поглиблення знань про роботу з молоддю.

В ході знайомства та налагодження діалогу відбувся обмін досвідом та пролунали взаємні настановчі побажання щодо подальшої реалізації перспективних проєктів, сміливості прийняття нестандартних рішень та розвитку ініціатив. Адже прогресивна молодь - успішне майбутнє громади і України!

Це був день досвіду, вирішення реальних кейсів та нових інсайтів для всіх, хто є частиною потужної МОЛОДІЖНОЇ РОДИНИ.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт